Hardworking bee

Moc naturalnych substancji prozdrowotnych zamkniętych w naturalnym propolisie wykorzystaliśmy do wspomagania naszego zdrowia. Polifenole roślinne obecne w propolisie są substancjami o bardzo szerokim spektrum oddziaływania na organizm ludzki. Z tego powodu nazywane są “cichą witaminą”. Podnosząc zawartość tych substancji w naszym organizmie wspomagamy metabolizm, redukując destrukcyjne działanie wolnych rodników, wspomagamy pracę narządów wewnętrznych, naturalne procesy regeneracyjne tkanek czy też wpływamy na stany zapalne w naczyniach krwionośnych.

Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia – no i oczywiście, czerpanie z natury tego, co najlepsze!

Wiedza na temat oddziaływania substancji zawartych w propolisie, na którym bazują nasze preparaty, oparta jest na licznych, wieloletnich badaniach, opracowaniach naukowych oraz doświadczeniach wielu pokoleń.

Zapoznaj się ze szczegółowym opisem poszczególnych produktów i wybierz odpowiedni dla siebie.

Api Pure - produkty PREMIUM wspomagające dietę pacjentów zmagających się z ciężkimi chorobami

Api Pure PREMIUM 90 - z 90% Ekstraktem Propolisowym ApiNano™

suplement diety w postaci kapsułek miękkich [60 kapsułek / 57g] Najlepiej spożyć przed końcem: 17.04.2026 EAN: 5906874276372 Api Pure PREMIUM 90 to suplementy diety w postaci kapsułek miękkich. Zawiera on...

2499,00  brutto

API Immunal - produkty wspomagające zdrowie

Api Immunal z chmielem, pokrzywą i biotyną

SUPLEMENT DIETY [60 kapsułek / 34g] Najlepiej spożyć przed końcem: 06.2025 EAN: 5906874276334 API IMMUNAL z chmielem, pokrzywą i biotyną to unikalna kompozycja czterech składników, w tym trzech naturalnych ekstraktów...

289,00  brutto

API Immunal - produkty wspomagające zdrowie

Api Immunal z zieloną herbatą i witaminą C

SUPLEMENT DIETY [60 kapsułek / 34g] Najlepiej spożyć przed końcem: 06.2025 EAN: 5906874276341 API IMMUNAL z zieloną herbatą i witaminą C to unikalna kompozycja trzech naturalnych składników, w tym dwóch...

289,00  brutto

API Immunal - produkty wspomagające zdrowie

Api Immunal z dodatkiem steroli roślinnych

SUPLEMENT DIETY [60 kapsułek] API IMMUNAL z dodatkiem steroli roślinnych to preparat pozwalający wykorzystać zalety wyjątkowego działania propolisu oraz częściowo uzupełnić niedobór steroli roślinnych w organizmie.

261,36  brutto

API Immunal - produkty wspomagające zdrowie

Api Immunal z kwasem askorbinowym

SUPLEMENT DIETY [60 kapsułek] Najlepiej spożyć przed końcem: 04.2025 EAN: 5906874276143 API IMMUNAL z witaminą C to preparat łączący zalety wyjątkowego działania Ekstraktu Propolisowego ApiNano™ z wysoką zawartością kwasu askorbinowego,...

261,36  brutto

API Immunal - produkty wspomagające zdrowie

Api Immunal z białkiem serwatkowym i witaminą C

SUPLEMENT DIETY [60 kapsułek] API IMMUNAL z białkiem serwatkowym i witaminą C to trzy cenne dla zdrowia, naturalne substancje połączone w jeden produkt.

266,99  brutto

API Immunal - produkty wspomagające zdrowie

Api Angin orange - z Ekstraktem Propolisowym ApiNano™

suplement diety do jamy ustnej i gardła [30 ml] Najlepiej spożyć przed końcem: 04.2026 EAN: 5906874276327 APIANGIN ORANGE to suplement diety w formie aerozolu o smaku pomarańczowym.

99,00  brutto

API Immunal - produkty wspomagające zdrowie

Api Angin forte - z Ekstraktem Propolisowym ApiNano™

suplement diety do jamy ustnej i gardła [30 ml] Najlepiej spożyć przed końcem: 04.2026 EAN: 5906874276358 APIANGIN FORTE to suplement diety w formie aerozolu.

149,00  brutto

Przeczytaj opinie o produktach ApiNano:

Poniżej przedstawiamy opinie Klientów (pisownia oryginalna), które otrzymaliśmy za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej:

Choć nie mam większych problemów ze zdrowiem, to po stosowaniu Api Immunal z białkiem serwatkowym lepiej się czuję na co dzień. Zauważam też, że moje żyły na dłoniach zmniejszają się i są jaśniejsze (mniej widoczne). Gdy przestaję stosować ten suplement diety, wówczas żyły na dłoniach są większe, ciemniejsze i bardziej widoczne.

Ostatnio zacząłem przyjmować kapsułki API Immunal z dodatkiem chmielu. Śpię po nich twardo i wstaję wyspany. Zazwyczaj nie byłem w stanie funkcjonować bez kawy, a dzięki tym kapsułkom potrafię normalnie funkcjonować od samego rana bez konieczności wypicia kawy.

Adam

wiek: 45 lat

Od wielu lat walczę z problemem stopy cukrzycowej (niegojącą się ranę na nodze). Stosowałam różne środki bez większego rezultatu. Najlepsze efekty przynosiła mi tylko maść z THC (substancją zawartą w marihuanie), którą mój syn kupował w Holandii. Niestety maść dawała krótkotrwałe efekty - rana nigdy nie wygoiła się w pełni, a po jakimś czasie powiększała się. Ze względu na uczelnie na produkty pszczelarskie bałam się stosować produkty ApNano. Zmieniłam zdanie, gdy zaczęłam używać małych dawek maści ApiSilver, a moja rana zaczęła się goić. Wówczas odważyłam się sięgnąć także po tabletki Api Immunal z białkiem serwatkowym. Na szczęście nie wystąpiły u żadne objawy alergiczne. Po około miesiącu rana całkowicie zagoiła się (po wykorzystaniu tylko jednej tubki ApiSilver i jednego opakowania kapsułek Api Immunal). Obecnie mijaj już czwarty miesiąc od czasu wyleczenia rany i nie widać znaków powracania powyższych problemów stopy cukrzycowej.

Lidia

wiek: 77 lat

Od długiego czasu miałem ciągłe bóle ramion. Przez lata stosowałem różne maści, które jedynie łagodziły ten problem. Gdy zacząłem stosować Api Immunal z białkiem serwatkowym, bóle ramion ustąpiły w 90 procentach.

Zdzisław

wiek: 73 lata

Kilka lat temu przeszedłem zapalenie mięśnia sercowego. Od tamtego momentu co jakiś czas czułem problem z sercem (bóle, ciężka praca itp.). Po zastosowaniu 60 kapsułek Api Immunal z białkiem serwatkowym problem całkowicie rozwiązał się w ciągu 30 dni. Od półtora roku mój nie czuję już żadnych problemów z sercem. Ostatnio miałem wizytę u cenionego profesora kardiologii, który nie stwierdził u mnie żadnych zastrzeżeń w sercu. Gdy opowiedziałem mu swoją historię z Api Immunal, lekarz zasugerował mi dalsze stosowanie tego suplementu diety, skoro dzięki niemu powróciłem do zdrowia.

Piotr

wiek: 49 lat

Zaczęłam stosować kapsułki API Nano ze sterolami roślnnymi na półtora miesica przed wymianą zastawek serca. Wcześniej przeszłam zawał, wszczepienie rozrusznika serca, nowotwór piersi. Cierpię także na liczne inne choroby - w tym od 20 lat na sarkoidozę płuc, której nie leczyłam terapią sterydową. Przechodząc zawał dwa lata temu jedna z żył była całkowicie zamknięta, dlatego lekarze w szpitalu Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie obawiali się, że obecnie zabieg wymiany zastawek serca będzie najtrudniejszy. Istniało ryzyko, iż zatkane żyły zmuszą ich do otwarcia klatki piersiowej, a wówczas istniało podejrzenie konieczności wszczepienia bajpasów. Okazało się jednak, że wymiana zastawek przebiegła idealnie, wręcz książkowo. Lekarze byli bardzo zadowoleni, iż za pierwszym podejściem udało się idealnie wymienić zastawki. Było to rezultatem stosowania Api Immunal z dodatkiem steroli roślinnych, które udrożniły moje żyły.

Ponadto od czasu do czasu miałam poważne problemy z bólami i drętwieniem prawej nogi oraz z samym stawem kolanowym. Mniej więcej cztery miesiące po wymianie zastawek problemy te powróciły - nie byłam w stanie ani wchodzić po schodach, ani z nich schodzić. USG Dopplera nie wykazywało żadnych problemów. Lekarze przepisali mi Majamil, który zażyłam łącznie tylko trzy razy, gdyż kolidował on z innymi moimi chorobami i stosowanymi wówczas lekami. Rzeczywiście Majamil pomagał, ale na bardzo krótki czas (2-3 dni). Wówczas ponownie zaczęłam stosować kapsułki Api Immunal – tym razem z białkiem serwatkowym. Po około dwóch tygodniach problem zniknął. Gdy stosuję Api Immunal, nie ma problemów z chodzeniem.

Zofia

wiek: 76 lat