apiimmunal_head
ApiImmunal_logo

Moc naturalnych substancji prozdrowotnych zamkniętych w naturalnym propolisie wykorzystaliśmy do wspomagania naszego zdrowia. Polifenole roślinne obecne w propolisie są substancjami o bardzo szerokim spektrum oddziaływania na organizm ludzki. Z tego powodu nazywane są „cichą witaminą”. Podnosząc zawartość tych substancji w naszym organizmie wspomagamy metabolizm, redukując destrukcyjne działanie wolnych rodników, wspomagamy pracę narządów wewnętrznych, naturalne procesy regeneracyjne tkanek czy też wpływamy na stany zapalne w naczyniach krwionośnych.

Pamiętaj, że żaden suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia – no i oczywiście, czerpanie z natury tego, co najlepsze!

Wiedza na temat oddziaływania substancji zawartych w propolisie, na którym bazują nasze preparaty, oparta jest na licznych, wieloletnich badaniach, opracowaniach naukowych oraz doświadczeniach wielu pokoleń.

Zapoznaj się ze szczegółowym opisem poszczególnych produktów i wybierz odpowiedni dla siebie.

 • 278,64  brutto

  SUPLEMENT DIETY [60 kapsułek] API IMMUNAL z kurkumą i witaminą C to połączenie trzech substancji pomagających w prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu.

 • 261,36  brutto

  SUPLEMENT DIETY [60 kapsułek] API IMMUNAL z witaminą C to preparat łączący zalety wyjątkowego działania propolisu z wysoką zawartością kwasu askorbinowego, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

 • 289,44  brutto

  SUPLEMENT DIETY [60 kapsułek] API IMMUNAL z kurkumą, ekstraktem z kocanki włoskiej i witaminą C to unikalna kompozycja czterech naturalnych i bardzo istotnych dla zdrowia składników.

 • 219,99  brutto

  SUPLEMENT DIETY [60 kapsułek] PIEPRZ CAYENNE z ekstraktem z kocanki włoskiej i witaminą C to połączenie naturalnych składników pomagających w prawidłowym funkcjonowaniu metabolizmu.

 • 246,24  brutto

  SUPLEMENT DIETY [60 kapsułek] API IMMUNAL z białkiem serwatkowym i witaminą C to trzy cenne dla zdrowia, naturalne substancje połączone w jeden produkt.

 • 261,36  brutto

  SUPLEMENT DIETY [60 kapsułek] API IMMUNAL z dodatkiem steroli roślinnych to preparat pozwalający wykorzystać zalety wyjątkowego działania propolisu oraz częściowo uzupełnić niedobór steroli roślinnych w organizmie.