Apisilver to opatentowana seria całkowicie polskich produktów, łączących prozdrowotne właściwości polifenoli roślinnych z aktywnymi formami srebra. O jego skuteczności przekonali się już pacjenci na wszystkich kontynentach. Aktywność biologiczna głównego składnika – ekstraktu propolisowego – jest co najmniej 100 razy wyższa w stosunku do preparatów obecnych na rynku. Efekt ten udało się uzyskać po latach badań dzięki innowacyjnej technologii ekstrakcji substancji aktywnych w niskich temeraturach.

Wyniki czteroletnich prac badawczych i połączenie razem nanotechnologii, medycyny, biotechnologii, inżynierii i biologii pozwoliły na opracowanie serii preparatów wykazujących unikalne własności prozdrowotne. Surowce pozyskiwane są wyłącznie z czystych ekologicznie regionów, zatem każdy odbiorca może być pewny – wybierając Apisilver, wybiera zdrowie.

 • 40,10  brutto
  Oceniono 0 na 5

  [5 ml] Zastosuj, jeśli Twoje paznokcie i skóra wokół nich uszkodzone są na skutek zranień, pęknięć, rozwoju patogenów, wysuszenia, oparzeń, odmrożeń.

 • 139,99  brutto
  Oceniono 0 na 5

  [30 g] Zastosuj, jeśli Twoja skóra jest zmieniona dermatologicznie w wyniku zranień, pęknięć, rozwoju patogenów, wysuszenia, oparzeń, odmrożeń.

 • 24,80  brutto

  [50 ml] SHOES-TE to preparat o właściwościach grzybobójczych, do dezynfekcji wnętrza butów. Skutecznie likwiduje grzyby bytujące w obuwiu oraz przykry zapach potu.

 • 59,04  brutto

  [5 ml] Zastosuj, jeśli Twoje paznokcie zostały uszkodzone na skutek zranień, pęknięć, rozwoju patogenów, wysuszenia, oparzeń, odmrożeń. Stosuj także w profilaktyce infekcji paznokci przez patogeny grzybicze.

 • 86,99  brutto
  Oceniono 0 na 5

  [15 g] Zastosuj, jeśli Twoja skóra jest zmieniona dermatologicznie w wyniku zranień, pęknięć, rozwoju patogenów, wysuszenia, oparzeń, odmrożeń.

 • 44,89  brutto
  Oceniono 0 na 5

  [5 ml] Zastosuj w stanach zapalnych skóry o podłożu bakteryjnym oraz gdy masz problemy ze skórą trądzikową lub skórą łojotokową.

 • 24,99  brutto

  [3 ml] Zastosuj w stanach zapalnych skóry o podłożu wirusowym. Stosuj także w profilaktyce zakażeń bakteryjnych.

 • 94,89  brutto
  Oceniono 0 na 5

  [15 ml] Zastosuj dla skóry stóp ze zmianami o podłożu grzybiczym, w stanach zapalnych skóry o podłożu bakteryjnym. Stosuj jeśli skóra Twoich stóp jest przesuszona i zrogowaciała.

 • 79,95  brutto

  [15 ml] Preparat dla skóry uszkodzonej i podrażnionej. Zastosuj wspomagająco przy oparzeniach, odleżynach i po niewielkich zabiegach dermatologicznych i chirurgicznych.